Рідня у Львові, а воювати проти українців пішов заради грошей: що відомо про російського полоненого

Рідня у Львові, а воювати проти українців пішов заради грошей: що відомо про російського полоненого

Російські солдати, які приїжджають в Україну воювати, навіть гадки не мають, що відбувається в нашій країні. Вони їдуть сюди заради заробітку, впевнені, що тут мешкають нацисти. А «Азов» та «Правий сектор» самі літають на літаках та стріляють з дахів.


Нам вдалося поговорити з одним із приятелів полоненого з Псковської області та з’ясувати, що рухає цими людьми.Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

На війну поїхав заради заробітку
Нещодавно в полон потрапив російський військовий із Псковської області Тимофій Бобов. Після затримання він кричав, що жодного пострілу не зробив, мовляв, подивіться, що там валяється автомат.

Тимофій родом із міста Великі Луки Псковської області. Щоправда, на деяких своїх сторінках у соцмережах він пише, що живе у Санкт-Петербурзі. Йому 26 років. Незважаючи на досить молодий вік, у Тимофія вже двоє дітей.

Бобов казав, що ні в кого не стріляв

За словами його друга Сергія Горохова, воювати в Україну Тимофій вирушив заради заробітку. Точних цифр оплати приятель не уточнив. «Подобається Батьківщину захищати і гарний варіант заробітку для його місця проживання. Той, який дозволить утримувати двох дітей», – написав Горохов.

Раніше Бобов проходив термінову службу у ВДВ, з цього приводу він навіть на руці зробив татуювання. А у грудні вирішив підписати контракт із армією РФ і після цього поїхав на війну з Україною.

До контракту Тимофій навіть намагався бути блогером, записував відеоролики зі своїми приятелями, знімав навіть свого батька, все викладав у Youtube. Також пропонував послуги відеореклами. Але щось у житті Тимофія пішло не так і він вирішив заробити на війні.

Тимофій Бобов (ліворуч) із товаришами по службі
Удома у Бобова дружина та двоє дітей

Сам наполовину українець

Його приятель Горохов упевнений, що зйомки відео це лише хобі. «У нього не було негативу проти українців. І ніколи не буде, тому що він сам наполовину українецьУ нього рідня у Львові, як і в мене. На жаль, багато українців зомбовані пропагандою. І вони виходять воювати за захід та нацистів», – вважає друг полоненого.

Бобов із другом Гороховим

Він упевнений, що росіяни – рятівники. А воюють проти них національні батальйони, – «Азов», «Правий сектор». Горохів запевняє, що уважно вивчає історію, ще спілкується з біженцями з Донбасу, яких протягом восьми років обстрілюють, і вони весь цей час біжать до Росії.

Росіяни повністю повторюють наративи Путіна
Росіянин впевнений, що Путін захищає Україну

Щодо цензури у ЗМІ та соцмережах хлопець упевнений, що все роблять правильно. «Щоб не виростали такі ідіоти як у вас, які вірять заходу і шанують Бандеру. Проспект Бандери є у вас? Говори,» – вимагає співрозмовник.

Він упевнений, що бомбять мирні міста, вбивають дітей, жінок та старих… батальйони. У яких уже є літак СУ, а також гради та ракети. І вони ними навчилися керувати.

«Вони сідають на дах і ведуть вогонь і прикриваються живим щитом. Звичайно, у них є все, їх фінансували вісім років».

Росіяни охоче вірять, що в Україні всім заправляє ''Азов'' та ''Правий сектор''
Цікаво, що полонений і його друг наполовину українці
Росіянин підтримує заборону соцмереж
Друг полоненного розповів, що той пішов воювати за гроші
В полоненного 2 дітей і дружина
За словами росіянина, він 8 років підтримував біженців з Донбасу
Друг полоненного вважає, що українська влада - нацисти
Всі рідні видалили свої сторінки в соцмережах

Щоправда, співрозмовник дуже швидко вийшов із себе і перейшов до нецензурних виразів. Він зізнався, що його родичі у Львові за Бандеру, тому він із ними не спілкується.

Батьки Тимофія, його близькі родичі видалили свої сторінки в соцмережах після того, як він потрапив у полон. Тільки мама написала пост: «Дякую всім, хто нас підтримує. Сподіватимемося, що все обійдеться. Поки живий – надія є завжди».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий