Російське видання оскандалилося через новину про приїзд Анджеліни Джолі до України

Російське видання оскандалилося через новину про приїзд Анджеліни Джолі до України

Російський глянець ELLE спантеличив дописом у соцмережі до новини про приїзд голлівудської зірки Анджеліни Джолі на захід України.
Так, у підписі до посту йдеться, що акторка та пані посол доброї волі ООН у справах біженцях «замовляє каву десь поблизу». Також вказано, що знаменитість приїхала у Східну Європу, та ще й потайки.


У самому тексті новини все ж таки вказано, що Джолі помітили у Львові. Втім, ані в дописі, ані в новині не йдеться, що американська зірка перебуває саме в Україні.

facebook.com/ElleRussia

Окрім того, видання пише, що Анджеліна Джолі приїхала до України в рамках місії ООН. Але, як підтвердив офіційний представник ООН Метт Солтмарш, візит Джолі до України була її особиста ініціатива і Організація Об’єднаних Націй стосунку до цього не має.Тим часом, у Мережі юзери почали жартувати, мовляв «на Росії заборонили слово «Україна?», «у вас, напевно, вже й за слово «Україна» можна на пляшку правосуддя сісти?». А хтось невтомно намагається донести до росіян правду: «Десь далеко від вас, а не «поблизу». У Європі, у Львові Анджеліна Джолі не лише замовила каву, а й дізналася, що таке повітряна тривога, коли Росія бомбить Україну».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий