Російські окупанти зізналися, скільки їм платять за участь у війні проти України. Відео

Російські окупанти зізналися, скільки їм платять за участь у війні проти України. Відео

Полонені російські окупанти розповіли, скільки їм платять за війну проти України. Їхнє життя російське командування оцінило в 350 доларів на місяць.


«Ще два окупанти-незнайки заблукали. Кажуть, їм платять по 50 тис. рублів (близько $350) на місяць», – підписали відео допитів полонених на телеграм-каналі Запоріжжя Новини.Один із полонених, навідник САУ, рядовий Олександр Андрєєв з в/ч 31134, розповів, що кордон України його підрозділ перетнув у ніч із 23 на 24 лютого. Запевняє, що завдань жодних перед ними не ставили – «мене розбудили і просто сказали їхати».

Заходили окупанти через Курську область. Полонений зазначив, що з його підрозділу зайшло 4 самохідні артилерійські установки. «За іншу техніку не знаю».
Коли український воїн запитав, що хоче передати керівництву РФ і російській армії – відповів «Просто що вони виродки».

Другий полонений заявив, що вони не очікували на опір від українців. «Комбриг сказав, на нас тут чекають», – заявив окупант.

За його словами, за війну в Україні загарбникам платять по 50 тисяч рублів на місяць – це трохи більше ніж 300 доларів.

Водночас командування також бреше їм про реальні втрати окупаційної армії. «Нам сказали, що у всій армії близько 500 осіб (загинули. – Ред.)», – сказав він, відповідаючи на запитання українського воїна.

Захисники України пообіцяли російській армії: «будете поля наші удобрювати».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий