Главная / Новости / Російськомовних не брати до школи: мовний скандал вийшов на новий рівень

Російськомовних не брати до школи: мовний скандал вийшов на новий рівеньПисьменниця Лариса Ніцой, відома своєю твердою проукраїнської позицією, сколихнула новий скандал

Українці різко відреагували на нову мовну ініціативу Ніцой.


Під час свого візиту в Карпати і роботи в дитячому таборі, письменниця, ввела там україномовний режим.

Вихователі були зобов’язані розмовляти державною мовою. А ті, хто чинив опір правилам, були змушені зіткнуться з матеріальними стягненнями в розмірі 50 гривень.

Ця звістка сколихнула соціальні мережі.

«Я за… і не брати до школи коли діти не знають українську…», «Кожна людина, сім’я в праві в побутовому плані розмовляти тою мовою, якою вважає потрібною…а ось в дитсатку, школі чи інституті і т.п. згоден, на державній-українській… якщо хочем щоб у нас була демократична держава», «Молодчинка!!! Я задовбался боротися в школі з вчителями. Я привів дитину в українську школу і вимагаю, щоб вчителі говорили українською. І мене не хвилюють проблеми тих, хто «не розуміє” або “не любить” – це моя країна!», – йдеться в коментарях.

Читайте также   Розенко: даже Албания начала вакцинацию против COVID-19, а украинцы прикладывают подорожник

Разом з тим, інші користувачі мережі висловлюють обурення нововведенням Ніцой.

«Хтось зупинить цю нерозумну жінку? Несе казна що та колотить людьми», «Ця дура вже не знає, як піаритися. То на Усика напала то мова їй мішає. Ну нема мізків», «Нехай спочатку прочитає Конституцію, а потім висуває маразматичні ідеї», «Мені подобається – ввела РЕЖИМ! Значить не тільки при Сталіні був режим. Тепер в нас ж свій режим – ніцойський. А батьки її сиділи за політику чи за кримінал? Звідки любов до режимів? Гени?», – обурюються в мережі.

Читайте также   Адаптивный карантин продлят до апреля, - Шмыгаль

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...