Росія готує нову атаку на Україну, ще більш жорстоку та «варварську» – начальник штабу ВПС Великобританії

Росія готує нову атаку на Україну, ще більш жорстоку та «варварську» – начальник штабу ВПС Великобританії

Начальник штабу Королівських військово-повітряних сил Великої Британії Майк Вігтон заявив, що війна в Україні перебуває у «небезпечній» фазі. За його словами, російські військові на даний момент «перегрупуються і позиціонуються» перед тим, як вчинити «ще жорстокішу» атаку.
Про це він розповів виданню Sky News. Вігтон зазначив, що є всі підстави очікувати, що окупанти повернуться, і Україна відчує на собі весь тягар того, що понесе Росія.


«Усі дані нашої розвідки говорять нам про те, що Росія перебудовується для нової атаки. Потенційно вона буде ще жорстокішою, ще більш варварською, ще більш незаконною, ніж те, що ми вже бачили», — сказав він.

При цьому, за його словами, військовослужбовці Королівських ВПС готові перекинути до Києва бронетехніку на транспортних літаках, якщо міністри схвалять таку ініціативу.Крім того, у відповідь на пропозиції Заходу озброїти українців протикорабельними ракетами, щоб зберегти контроль над узбережжям Чорного моря, сер Майк сказав, що питання про таку зброю «перебуває на розгляді».

Зазначимо, що російські окупанти продовжують накопичувати сили для захоплення Маріуполя та настання у районі міста Ізюм Харківської області. Загарбники також намагаються прорвати оборону угруповання українських військових у Донецькому напрямку.

Станом на ранок четверга, 7 квітня, Росія втратила у війні в Україні 18 900 солдатів. Також українські захисники знищили 698 танків та 150 літаків. Водночас у Генеральному штабі Збройних сил України наголосили, що цифри можуть бути ще вищими, оскільки підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий