Росія продовжує часткове відведення військ із Київщини в бік Білорусі, окупанти вивозять награбоване – Генштаб

Росія продовжує часткове відведення військ із Київщини в бік Білорусі, окупанти вивозять награбоване – Генштаб

Російські окупанти продовжують часткове виведення військ із Київської області. Водночас вони вивозять і награбоване, зокрема автотранспорт.
Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ на ранок 1 квітня. Також на Донецькому та Луганському напрямах українські воїни відбили сім атак противника.


  • За даними Генштабу, спостерігається продовження часткового відведення підрозділів російських окупаційних військ з півночі Київської області в бік державного кордону з Республікою Білорусь. Фіксується рух змішаних колон техніки різної кількості. У складі колон також цивільні транспортні засоби (вантажівки, автобуси, мікроавтобуси, легкові автомобілі), що були викрадені російськими загарбниками під час тимчасового зайняття територій. Крім того, противник вивозить награбоване майно.
  • На тимчасово зайнятих територіях ворог продовжує свої протиправні дії, обмежуючи рух цивільного населення, використовує будинки та квартири місцевих жителів для розміщення особового складу, утримуючи в заручниках місцевих мешканців та активістів. Триває мародерство та вчинення насильства стосовно громадян України.
  • В окремих районах, тимчасово зайнятих ворогом, окупанти намагаються змусити підприємців до переходу на розрахунок за товари та послуги у російських рублях.
  • Угрупованням Об’єднаних сил на Донецькому та Луганському напрямках за добу відбито 7 ворожих атак. Наші воїни знищили 3 танки, 2 бронетранспортери, 2 одиниці автомобільної техніки та 2 артилерійські системи. Також збито БПЛА типу «Орлан-10».
  • Сили оборони України продовжують успішно виконувати поставлені завдання, переслідують ворога, що відходить, проривають оборонні позиції окупантів та поступово звільняють українські землі.
Зведення Генштабу ЗСУ на ранок 1 квітня.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий