СБУ затримала агента російських спецслужб, який встиг зробити в Україні «кар’єру»

СБУ затримала агента російських спецслужб, який встиг зробити в Україні «кар’єру»

Контррозвідка Служби безпеки затримала агента російських спецслужб, який примудрився зробити серйозну кар’єру в Україні. Він працював в адміністрації колишнього президента та інших державних структурах.
Про це СБУ пише в Telegram-каналі, опублікувавши відео допиту затриманого. З 2014 року він працював на головне управління Генштабу Збройних сил РФ, завербований був після того, як втік із Донецької області до Білорогоду.


«Російські куратори обрали йому псевдонім «Регін» і поставили завдання – здобути секретну інформацію державного рівня. Для цього навіть допомагали робити кар’єру в українських органах влади. Зокрема, агент працював у суді, згодом в одному з Департаментів Адміністрації колишнього президента, а після того служив у війську. Він також збирав компрометуючі дані про різних посадовців. А з початком широкомасштабного вторгнення в Україну – інформацію про силовиків, зброю та військову техніку», – розповіли в СБУ.

Співробітники Харківського управління СБУ перехопили канал зв’язку російського агента та, встановивши його місцезнаходження, затримали на Донеччині. Тепер йому загрожує довічне ув’язнення.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий