Щодня гинуть до 100 воїнів – Зеленський про заклик дозволити чоловікам виїзд із країни

Щодня гинуть до 100 воїнів – Зеленський про заклик дозволити чоловікам виїзд із країни

Президент Володимир Зеленський прокоментував петицію про дозвіл виїжджати із країни чоловікам призовного віку. На брифінгу в неділю, 22 травня, Зеленський сказав, що не розуміє, кому адресовано цю ініціативу, і нагадав, що на фронті щодня гинуть до 100 українських військовослужбовців.
«Я не до кінця розумію, до кого ця петиція – до мене ця петиція, чи може до батьків тих воїнів, які віддали своє життя за Україну? Коли на сьогодні від 50 до 100 осіб [гинуть] на найбільш складному напрямку на сході нашої держави», – сказав президент.


Зеленський заявив, що «ця петиція не зовсім до мене», але, «подобається мені це чи ні», петиція буде розглянута у відведений законом термін.

Вчора петиція про скасування заборони на виїзд з України чоловіків віком від 18 до 60 років набрала понад 25 000 підписів – тепер її має розглянути Зеленський. Автор також закликає переглянути порядок призову під час мобілізації, запровадивши пріоритет призову добровольців.Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий