Шмигаль заявив, що Україна готова демілітаризувати Крим

Шмигаль заявив, що Україна готова демілітаризувати Крим

Україна готова демілітаризувати Крим, який російські окупанти перетворили на військову базу.
Росіяни ж зараз мають вибір — покинути окупований півострів добровільно або після демілітаризації військовим шляхом.


Про це під час саміту «Кримська платформа» заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, росіяни зараз обстрілюють материкову Україну з території окупованого півострова, а тому військові об’єкти в Криму є законною військової ціллю ЗСУ.
Демілітаризація Криму необхідна для безпеки України та Європи.

«Україна вітала б добровільний вивід Росією своїх військ, військової техніки з території Криму та інших тимчасово окупованих територій України», — наголосив Шмигаль.

Після деокупації півострова Україна планує зробити з Криму сучасний європейський курорт. Це стане частиною плану з відновлення України після війни, який презентували в Лугано.

Голова уряду наголосив, що Крим стане стане частиною європейського транспортного простору, буде інтегрований до європейської мережі доріг, йдеться про створення потужного авіахабу.

Шмигаль додав, що буде презентовано новий бренд «Крим-365». Він передбачає створення інфраструктури цілорічного відпочинку. Планується будівництво готелів у співпраці зі світовими лідерами ринку, реалізація медичного туризму, будівництво найбільшого концертного майданчика. Також у Криму реалізовуватимуть енергетичні проєкти.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий