Швеція – Україна – 1:2 – відео голів та огляд матчу

Швеція та Україна зустрічались у матчі 1/8 фіналу Євро-2020. Дивіться відео головних моментів матчу Швеція – Україна.

Збірна України опанувала емоції після стартового натиску суперника. Ярмоленко організував момент для Яремчука, однак форвард «синьо-жовтих» програв дуель Ольсену. За кілька хвилин Андрій розкішним пасом шведою знайшов Зінченка на дальній стійці, а представник Манчестер Сіті потужним ударом «прошив» голкіпера.

Втримати перевагу до перерви не вдалося. На 43-й хвилині Форсберг отримав м’яч перед карним майданчиком і наважився на удар. Рикошет від Забарного не залишив шансів Бущану – 1:1. У другому таймі команди не забивали, а тому матч перейшов в овертайм. Тріумф команді Шевченка приніс Довбик – на 120+1-й хвилині Зінченко розкішно подав із лівого флангу, а Артем головою ефектно пробив Ольсена. 2:1!

«Синьо-жовті» вперше в історії вийшли в 1/4 фіналу Євро. На цій стадії збірна України зіграє з командою Англії.