Сів у маршрутку і пропав: біда сталася зі зниклим українцем, знайдено тіло

Сів у маршрутку і пропав: біда сталася зі зниклим українцем, знайдено тіло
18 січня оголосили про зникнення 29-річного Віктора Набока з міста Ромни Сумської області, але пошуки закінчилися трагедією.

Пошуки зниклого 29-річного чоловіка закінчилися трагедією. Про це повідомили пошуковики «Пошуково-рятувальної волонтерської Асоціації» у Фейсбуці.
Стало відомо, що 18 січня оголосили про зникнення 29-річного Віктора Набока з міста Ромни Сумської області. Чоловік сів у маршрутку в напрямку Києва і після цього перестав виходити на зв’язок з близькими та не відповідав вже на телефонні дзвінки. Рідні забили на сполох, звернулися в поліцію і до волонтерів за допомогою в пошуках.


Сьогодні повідомили сумну звістку про те, що чоловік був знайдений мертвим. Волонтери написали, що 29-річний Віктор Набока загинув. Поки не повідомляється, що саме стало причиною смерті чоловіка.

поліція, поліція України, швидка

Варто відзначити, що в Україні щорічно пропадають близько 14 тисяч дітей. Але, згідно з офіційною статистикою, в 97% випадків дітей знаходять в першу ж добу. У разі зникнення дитини потрібно терміново звертатися в поліцію.Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий