Главная / Новости / Общество / Скандал під Києвом: за пільговими путівками на море поїхали відпочивати діти чиновників

Скандал під Києвом: за пільговими путівками на море поїхали відпочивати діти чиновників

У селищі Димер Київської області розгорівся скандал через пільгові путівки для дітей на море. У первісному списку були діти, які перебували на диспансерному обліку, з багатодітних сімей, з сімей учасників АТО. Однак в Очаків поїхали не вони, а діти місцевих чиновників.Деталі скандалу з путівками розповіли в ТСН.Як розповів батько хлопчика з пільгової категорії, в мережі один з депутатів оприлюднив список з підписом і мокрою печаткою дітей, які повинні були отримати путівки. Але по факту на відпочинок вирушили діти з інших сімей — працівників сільради.

Читайте также   Соломія Вітвіцька шокувала, як її величезні синці під очима загримував візажист


Ситуацію вирішили обговорити на засіданні селищної ради та під стіни будівлі прийшли ветерани АТО. Там сталася бійка.

Списки дітей формувала керівниця служби у справах дітей та бухгалтер. Обидві вже звільнені. Жінка розповіла, що списки потрібно було сформувати швидко і раніше вона розсилала інформацію по школах, але чомусь вона дійшла не до всіх. Перелік склали за заявками, які пільговики подали задовго до цього.

Частина дітей у списку — діти працівників селищної ради, у яких теж є пільги, і вони перебувають на обліку в диспансері. Спеціальна комісія перевірить ці дані, але чиновників змусять відшкодувати вартість путівок.

Читайте также   Тканевые ролеты блэкаут: 100% -й эффект затемнения

А ось тих дітей, які не поїхали відпочивати – обіцяють відправити за іншими путівками. Можливо не на морі, а в гори. Хто поїде — вирішуватиме спеціальна комісія з п’яти осіб.

Під Києвом розгорівся скандал через пільгові путівки

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий