Главная / Новости / Общество / Скандальна блогерка попросила вибачення за «мерзенну» українську мову після того, як її звільнили з IT-компанії

Скандальна блогерка попросила вибачення за «мерзенну» українську мову після того, як її звільнили з IT-компанії

Блогерку з Києва Анастасію Польських, яка зневажливо висловилася про українську мову, називаючи її «мерзенною», звільнили з роботи. Компанія AllStars-IT відреагувала на численні незадоволені дописи українців щодо їхньої співробітниці- українофобки.Про звільнення Анастасії Польських з IT-компанії повідомила пресслужба AllStars-IT в офіційній заяві, яку оприлюднили в Instagram. У компанії передусім підкреслили, що не підтримують погляди Анастасії щодо української мови.«Навпаки, ми є активним учасником та організатором соціальних проєктів на благо українського суспільства», – зазначили в AllStars-IT.

Читайте также   В Одесі батьки "духовним лікуванням" довели дитину до виснаження і зневоднення. Фото

У компанії повідомили, що Польських працювала у них на випробувальному терміні і результати її роботи незадовільні.

«Беручи до уваги неприпустимі публічні висловлювання та результати роботи Анастасії, сьогодні дівчині офіційно повідомили про закінчення професійних відносин», – заявили в AllStars-IT.Скандальна блогерка попросила вибачення за "мерзенну" українську мову після того, як її звільнили з IT-компанії

Після того, як скандальну блогерку звільнили з роботи, вона звернулася до українців та попросила вибачення. Вона опублікувала відповідний пост в Instagram, який проілюструвала своєю фотографією у вишиванці.

Читайте также   "Старі" випускниці на фото часів СРСР здивували мережу: показовий кадр

За «накатаним» сценарієм інших таких «героїв-українофобів» Польських заявила, що її зневажливі слова про українську мову були вирвані з контексту. А насправді вона мала на увазі зовсім інше і хотіла показати псевдопатріотам «наскільки патріотичний наш народ».

Блогерка закінчила своє звернення словами: «Слава Україні!»

Скандальна блогерка попросила вибачення за "мерзенну" українську мову після того, як її звільнили з IT-компанії
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий