Апрель 23, 2018
Главная / Новости / Интересно / Скільки ліній на вашому зап’ясті? Дізнайтеся, що вони означають

Скільки ліній на вашому зап’ясті? Дізнайтеся, що вони означають

Для того, щоб точно дізнатися позначення ліній на зап’ясті, витягни руку вперед і порахуй. Якщо у тебе 4 лінії — ти справжній щасливчик, тому що кожна лінія дорівнює 30 рокам життя! Пропонуємо тобі дізнатися більш точну інформацію про кількість ліній і їх позначення.

Лінія здоров’я. Це найважливіша лінія, яка відповідає за стан здоров’я людини. Якщо смужка чітка і безперервна, то вітаємо, стану твого здоров’я можна позаздрити. Якщо ж лінія переривається, то тобі слід приділяти більше уваги своєму організму.

Лінія успіху. Дві лінії на зап’ясті говорять про те, що ти дуже успішна людина. До слова, якщо лінія чітка і рівна, то ти досить цілеспрямована. Лінія, яка переривається в декількох місцях попереджає про зайву нерішучість й підозріливість.

Читайте также на NewNews:   Офіційно обрано найсердитішого кота у світі (Фото)

Лінія впливу. Присутність одночасно трьох ліній — досить рідкісний випадок. Вони говорять про твоє природжене лідерство. Ти дуже впливова людина, думка якої здатна змінювати долі.

Лінія сили. Ця лінія теж є далеко не у кожного. Володарі чотирьох ліній на зап’ясті щиро щасливі і успішні люди. Вони володіють надзвичайними духовними якостями. Якщо ти володар одразу чотирьох смуг — ти щасливчик, з чим ми тебе і вітаємо. А ще – у тебе є всі шанси прожити до глибокої старості (90 і більше років!).

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Также читайте другие новости