Сліди від ударів і зашморг на шиї: депутатка розкрила нові деталі смерті мера Кривого Рогу

Сліди від ударів і зашморг на шиї: депутатка розкрила нові деталі смерті мера Кривого Рогу

На тілі загиблого мера Кривого Рогу Костянтина Павлова були тілесні ушкодження, які більше схожі на наслідки побиття, ніж на сліди від падіння. Депутатка міськради заявила, що мовчання правоохоронців викликає багато запитань.
Після того, як Павлова знайшли мертвим на порозі будинку, криворізьких поліцейських кілька годин не пускали на місце інциденту, а чекали на групу правоохоронців із Києва. Про це розповіла депутатка міської ради Кривого Рогу Вікторія Третяк у коментарі виданню «Сегодня».


Третяк заявила, що на відео з камер спостереження є багато невідповідностей. Вона також розповіла про фото з місця загибелі мера, які показали чиновникам. За її словами, на цих знімках Павлов мав такий вигляд, ніби його хтось побив.

«Ми чітко побачили: там є сліди від удару – руки або кулака, тому що праве око повністю опухло і під ним синець. Збоку очей і на підборідді запеклася кров, вухо синє. Не могло бути такого від падіння. На шиї зашморг», – розповіла Третяк.
Крім цього, депутатка помітила й інші невідповідності.

«Не стало речей, які там були, – його електронна сигарета, сама зброя лежала вже по-іншому. Питання, чому сорочка розірвана на грудній частині – якщо придивитися на фото, там є маленька дірочка, саме від пострілу. А знизу – дірка, яка могла бути, якщо смикнути і розірвати», – додала Третяк.

За словами депутатки, питання викликає і калюжа крові, в якій лежав загиблий. У Павлова були в крові руки і ноги, в тих місця, нібито він упав головою вниз, а потім його перевернули.

Третяк наголосила, що правоохоронці досі не пояснили чиновникам обставини смерті Павлова.

Нагадаємо, на відео та фото з місця загибелі мера знайшли невідповідності. На відеозаписі з камер спостереження чоловік без шкарпеток, а на знімках, зроблених після смерті, – вже в шкарпетках.

Крім того, Павлов загинув 15 серпня, а відео з камер відеоспостереження від 14 серпня. До речі, як і новий уривок.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий