Спека піде на спад, будуть грози і шквали: синоптики дали прогноз на серпень в Україні

Спека піде на спад, будуть грози і шквали: синоптики дали прогноз на серпень в Україні

В Україні в серпні очікуються дощові дні, грози і шквали. Температура повітря піде на спад і наприкінці місяця досягне позначки +20 градусів.
До 15 серпня температура залишатиметься приблизно на одному рівні +31… +34 градуси. Після цього щодня температура буде поступово знижуватися.


Як розповів народний синоптик Леонід Горбань, погода в центральній частині України в серпні 2021 року буде по-справжньому літньою в першій половині місяця. Температурний максимум буде досягнуто 4 серпня, коли повітря вдень прогріється до +35 градусів.

Погода в серпні у Києві

До 11-12 серпня відбудеться невелике зниження температури, вона встановиться на позначці 29-31 градус. Але починаючи з 12 серпня, температура буде знижуватися практично щодня. До кінця місяця вона коливатиметься близько +22 градусів.
Протягом місяця народний синоптик спрогнозував сім дощових днів, але опади будуть незначними. До 25 серпня температура повітря становитиме щонайбільше +24… +26 градусів, а до кінця місяця – лише +20 градусів.

Протягом першої декади на півдні країни чотири рази пройдуть невеликі дощі. В останній тиждень місяця дощовими можуть бути три дні.

Погода в серпні у Харкові
Погода в серпні у Львові
Погода в серпні в Одесі
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий