До законності зупинки авто та подальших дій поліцейських виникли питання. Таку заяву заступник глави МВС Антон Геращенко зробив в ефірі одного з телеканалів.


«Ознак сп’яніння не було видно»

Заступник Арсена Авакова зазначає: передивлявся відео з нардепом Євгенієм Брагарем, яке оприлюднили у мережі.

У цьому випадку у депутата Брагара візуальних ознак сп’яніння, я дивився відеозапис, таких, щоб було видно, не можна встановити,
– сказав Геращенко.
Заступник глави МВС повідомив, що результати аналізів Брагара на наявність наркотиків у крові будуть наприкінці тижня.

Зрештою, як розповів Геращенко, із нардепом зустрівся глава Нацполіції Ігор Клименко. Вони домовилися про повну його участь як можливого потерпілого.

Патрульні вимкнули бодікамери: їх відсторонили

Геращенко розповів: до патрульних є запитання щодо бодікамер. Річ у тому, що вони їх не увімкнули на початку спілкування з Брагарем.

На своїй сторінці у фейсбуці глава Нацполіції Ігор Клименко підтвердив: камери патрульних справді були вимкнені, а це порушення інструкції. Через це у поліції почали службове розслідування, а самих патрульних відсторонили.

Моїм наказом призначено службове розслідування. Патрульні поліцейські, які брали участь в конфлікті, та їхні безпосередні керівники відсторонені від виконання службових обов’язків,
– написав Клименко.

Інцидент з патрульними і Брагарем: коротко

  • Випадок трапився ввечері 3 липня, приблизно о 22:00 у Дарницькому районі Києва. Поліція зупинила авто, водієм якого був Євгеній Брагар, на вулиці Русової.
  • Зупинку поліцейські обґрунтували тим, що на авто не працювала лампочка, яка підсвічує задні номери. Після  вони запідозрили, що депутат – під дією наркотиків.
  • Брагара доставили до лікаря-нарколога для проходження тесту.
  • Сам Євгеній Брагар стверджує, що йому нібито натякали на хабар, а він відмовився його давати.
  • Нардеп написав заяву на патрульних, що зобов’язало Департамент патрульної поліції провести службове розслідування.