Главная / Новости / Общество / Старі меблі, червоні килими і жодного натяку на розкіш: батьки Зеленського відкрили українцям двері у свій дім

Старі меблі, червоні килими і жодного натяку на розкіш: батьки Зеленського відкрили українцям двері у свій дім

Журналістка з Казахстану побувала вдома у батьків Президента України Володимира Зеленського. Після сніданку вона заявила, що вона була вражена простотою, щирістю і неймовірною добротою батьків Президента України Володимира Зеленського.

Її зустрів біля під’їзду радянської багатоповерхівки батько президента Олександр Семенович — без охорони, перевірок, просто запросив додому на каву.

«А де охорона, у мене ніхто не огляне рюкзак?» — підсвідомо оглянулась навкруги журналістка, сподіваючись побачити хоча б пару стежать очей в припаркованих у дворі машинах.

«Так він хотів, але яка охорона! Кому ми потрібні?» — сміється Зеленський-старший.

Скромна, але затишна квартира, багато червоного кольору – меблі, килими.

«Це Риммочка любить», — пояснює Олександр Семенович, знайомить з дружиною і проводить коротку екскурсію. – «Каву будете?»


Батьки пригостили гостю розчинною кавою з красивого сервізу, печивом, цукерками. Мама вдруге запропонувала щільніше поснідати, хоча б яєчнею.

Батьки Зеленського — пенсіонери за віком, але батько продовжував викладати в Криворізькому економічному інституті (філія столичного КНЕУ ім. Вадима Гетьмана). Олександр Семенович – професор (не любить, коли його так називають), завідувач кафедри інформатики та інформаційних технологій. Раніше впроваджував автоматизовані системи управління гірничими роботами в Монголії, Казахстані та Росії. Я починаю задавати питання. — Як виховати президента? — Ми ж не виховували його як президента, ми виховували Вову як людини. З другого класу він навчався в 95-й школі в класі з англійським ухилом.

Він закінчив цю школу, потім він поступив в економічний інститут права, на юриста. Перш ніж дійти до президента, він пройшов таку школу життя. 20 років свою компанію очолював. І 20 років працював він зі своїми хлопцями, зараз більше 500 осіб. З друзями він все дитинство, вони ще разом виступали в школі в КВН.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...

Загрузка...