Главная / Новости / Мир / “Статус Донбасу – до Конституції”: Путін та Меркель повідомили, про що домовилися щодо України

“Статус Донбасу – до Конституції”: Путін та Меркель повідомили, про що домовилися щодо України


Президент Росії Володимир Путін заявив, що закріплення Україною закону про особливий статус Донбасу – “хороший крок у правильному напрямку”.

Про це він сказав після переговорів із федеральною канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель 11 січня. Пресконференція політиків за підсумками зустрічі транслювалася в мережі, пише Обозреватель.За словами Путіна, вони з Меркель “детально обговорили” врегулювання конфлікту в Україні, який глава РФ назвав внутрішнім.

Закон про особливий статус, на думку Путіна, “повинен стати безстроковим”. “Необхідно закріпити особливий статус Донбасу в українській Конституції, що теж відображено в мінських угодах”, – сказав він.

Читайте также   Лукашенко дал сыну звание генерал-майора

“За обопільною думку, мінські угоди залишаються безальтернативною основою для нормалізації ситуації на південному сході України”, – заявив Путін.

Меркель же додала, що на зустрічі з президентом Росії вони говорили і про “нормандський формат”. За її словами, в Парижі всі проблеми вирішити не змогли, але в результаті провели обмін полоненими і домовилися про режим припинення вогню. Ці кроки Меркель назвала правильними.

На наступному саміті вона сподівається на прогрес щодо мінських домовленостей. “У нас є тверді наміри”, – сказала канцлерка Німеччини.

Читайте также   Саркози признан виновным в коррупции. Он приговорен к 3 годам тюрьмы, 2 из которых условно

Путін зі свого боку сказав: “Важливо, що конкретні завдання, поставлені під час наших недавніх зустрічей у “нормандському форматі”, втілились у життя”.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...