Май 28, 2018
Главная / Новости / Аналитика / Святослав Кутняк: Як Кличко з Ахметовим киян дурили

Святослав Кутняк: Як Кличко з Ахметовим киян дурили

Останніми днями в столиці катастрофічно загострилася проблема з викраденням теплових лічильників. Не встигла нинішня влада похизуватися, які вони з «Київенерго» молодці, що до кінця цього року забезпечать все місто тепловими лічильниками, як їх тільки у Святошинському районі за минулий місяць викрали понад 100 штук. Це означає, що початок опалювального сезону, мешканці будинків у яких викрали лічильники, зустрінуть з платіжками на 30-40% більшими, ніж вони були б, якщо б лічильники не вкрали. Вкотре люди стають заручниками негосподарської позиції очільників міста і чергового збагачення ахметівського «Київенерго».

Без теплових лічильників «Київенерго» продовжує заробляти шалені кошти за послуги, які вони фактично не надають. Мер міста замість того, щоби передбачити кошти в бюджеті на встановлення нових теплових лічильників і систему охорони для них, відверто грає на руку Ахметову. Так, на останній сесії Київради вся його фракція БПП та їхні сателіти «Єдність» проголосували за те, щоби передати «Київенерго» ще 448 млн. гривень за ефемерні борги комунальних підприємств, яких по факту вже давно не існує.

Кличко з «Київенерго» замість того, щоби служити киянам, просто заробляють на них гроші. Тому запитання, кому ж вигідно, що теплові лічильники масово викрадають, є риторичним.

Читайте также на NewNews:   Главное за ночь: взрыв гранаты в толпе украинцев и конфуз президента

Саме тому, щоби зупинити цю злочинну «епідемію», я підготував проект рішення «Про здійснення у 2017 році заходів з монтажу та утримання систем охорони засобу обліку теплової енергетики у багатоквартирних будинках». Переконаний, що система охорони, така як сигналізація буде надійнішою та ефективнішою ніж навісний замок в підвалі. Крім того, дана охоронна система також слугуватиме для захисту ліфтової шахти і захистить від викрадення ліфтових катушок. Для міста, яке має мільярдний профіцит і яке готове дарувати «Київенерго» півмільярда гривень, встановлення в кожному будинку даної охоронної системи обійдеться відносно недорого. Будинки, в яких теплові лічильники буде викрасти неможливо, заощаджуватимуть великі кошти і охоронна система швидко окупиться. Все, що для цього потрібно, щоби мер Кличко нарешті почув мешканців столиці та підтримав мій проект рішення.

Проте, більшість киян давно вже зрозуміли, що стратегічно розв’язати такі проблеми можливо буде лише після того, як Київ нарешті позбудеться цього мера, а «Київенерго» повернуть в комунальну власність. Адже компанія Ахметова керується виключно отриманням прибутку, а кияни для неї – це простий інструмент для збагачення.

Источник: Святослав Кутняк

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *