Главная / Новости / Культура / Таємне весілля в Майамі: Каменських з Потапом показали обручку

Таємне весілля в Майамі: Каменських з Потапом показали обручкуСкільки вже разів відчайдушні шанувальники одружували Потапа і Настю Каменських. Пару вважали зарученими навіть в той момент, коли у співака ще була сім’я і тільки народилася дитина. А після розлучення чутки про роман з гарячою колегою відразу стали топ-новиною в пресі. Та й як не розповсюджуватись чутками, якщо парочка весь робочий і вільний час проводить разом.Нещодавно, Потап і Настя відлетіли в Майямі і незабаром почали публікувати з узбережжя спільні фото. Здавалося б, що тут такого, старі добрі друзі вирушили разом у відпустку…Але не тут то було. На пальці в Каменських виразно видно обручку.

Реакція прихильників була дуже бурхливою. Подейкували, що артисти таємно зіграли весілля.

«Настя вже не знає як донести до громадськості, що вона з Олексієм пара. Фотки з ним виставляє. Кільце в камеру показує»

«У Насті обручка», — прокоментували фото передплатники.

Самі зірки інформації про весілля не підтверджують.

Читайте также на NewNews:   Скандал з Охлобистіним: Британію закликали не впускати відомого прихильника терористів “Л/ДНР”

Також в минулому році ходили чутки, що співачка чекає дитину. Однак у листопаді минулого року вона зізналася, що поки для неї кар’єра стоїть на першому місці. Настя не сумнівається, що зможе суміщати роботу та виховання дитини, якщо раптом доля подарує їй малюка. Вона додала, що розповість про своє особисте життя, коли буде вдалий момент.

 

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram