«Терпи, моя красуне»: у Білому домі відреагували на заяву Путіна щодо України

«Терпи, моя красуне»: у Білому домі відреагували на заяву Путіна щодо України

Адміністрація президента США неодноразово висловлювала занепокоєння войовничими заявами представників російської влади.
У Білому домі прокоментували слова президента Росії Володимира Путіна «Подобається не подобається – терпи, моя красуне. Виконувати треба!», які були адресовані Україні і стосувалися Мінських угод.


Так, на запитання щодо фрази Путіна, яку багато російськомовних громадян сприйняли «як жарт про зґвалтування», речниця Білого дому Джен Псакізаявила що будь-який жарт про зґвалтування викличе обурення у всіх в американському уряді.

«Ми ніколи не стримували занепокоєння щодо неправдивості деяких заяв, що виходять з вуст президента Путіна та представників російського керівництва, а також войовничої риторики, що виходить із їхніх вуст», – зазначила вона.Водночас Псакі не уточнила, чи зв’язувався Вашингтон із цього приводу з Кремлем.

Нагадаємо, 7 лютого під час спільної пресконференції з президентом Франції Еммануелем Макроном Путін сказав: «…заявив (Володимир Зеленський – ред. ), що жоден пункт не подобається з Мінських угод. Подобається – не подобається, терпи, моя красуне. Треба виконувати, інакше не вийде».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий