«Ти знаєш, хто я»: син директора Рівненської АЕС побив літню жінку, потерпіла померла в лікарні

«Ти знаєш, хто я»: син директора Рівненської АЕС побив літню жінку, потерпіла померла в лікарні

Побита сином директора Рівненської АЕС жінка померла в лікарні.
Подія сталася на базі відпочинку «Холодок», де 64-річна потерпіла відпочивала разом із донькою.


Про смерть жінки повідомили джерела у поліції виданню «Багнет».

Рідні жінки зараз вимагають покарання для Євгена Павлишина, який жорстоко побив їхню матір, і який є сином керівника Рівненської АЕС Павла Павлишина.Жінка разом із донькою орендували будинок на базі відпочинку «Холодок» на Білому озері, яка належить Євгену Павлишину. У той роковий день чоловік теж відпочивав там із друзями. Він вирішив сходити до вітру під будинком жінки. Вона це помітила і зробила йому зауваження.

Після фрази: «Ти що, не знаєш хто я?», жінка отримала удар, від якого впала на землю, а власник бази продовжив бити лежачу жінку ногами. Дісталося і дочці постраждалої, яка намагалася захистити матір.

«У той момент, коли мій чоловік на передовій бореться за наш спокійний сон, його 64-річну тещу та її дочку жорстоко побили під час відпочинку на Білому озері. Жорстоко, в цьому випадку, не просто слово, а факт того, що мої рідні перебувають у лікарні у тяжкому стані, і моя мама мене не впізнає. А до цього «героя» нашого часу Павлишина Євгена маю запитання: «Якщо маєш фізичну силу і загартування, щоб бити літню жінку, то чому б не продемонструвати свої таланти на передовій? Чому інші хлопці повинні прикривати твою 5 точку від орків, поки ти тут б’єш літніх жінок?», — написала донька побитої жінки в соцмережі.

Після публікації у Мережі історії про побиття, ситуація набула розголосу. Справу розслідує поліція.

На жаль, побита згодом померла у лікарні.

«Поліція розслідує факт побиття. Заяву про скоєння злочину з поліції не забирали, незважаючи на тиск. Завдяки усім небайдужим, ми добилися незалежної судово-медичної експертизи та контролю прокуратури за цією справою. Сподіваюсь, що ця ситуація стане останньою у історії з цим «синочком», — написала донька померлої жінки Олександра Гончар.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий