Тищенко майже рік діяв від імені недійсної тимчасової слідчої комісії Верховної Ради – рух «Чесно»

Тищенко майже рік діяв від імені недійсної тимчасової слідчої комісії Верховної Ради – рух «Чесно»

Народний депутат Микола Тищенко повідомляв про перевірки різних установ у межах роботи тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради, яка ще у травні 2023 року припинила існування. Про це повідомив рух “Чесно” 1 липня.
У жовтні 2022 року Тищенко ініціював створення ТСК “Нацресурс”, яка, згідно з документами, мала розслідувати ймовірні факти неефективної діяльності Держагентств лісових та водних ресурсів і Держекоінспекції. У межах цієї ТСК депутат звітував, як проводить виїзні засідання, перевіряє лісгоспи та розслідує незаконне вирубування лісів. Окрім того, він виготовив спеціальну уніформу для своєї ТСК, схожу на ту, яку носять силовики, ідеться у публікації.На початку травня 2023 року Верховна Рада не затвердила проміжного звіту лісової комісії, тож вона припинила свою діяльність. Але й після цього Тищенко й далі їздив із перевірками до різних установ нібито в межах роботи ТСК, про що активно інформував у своїх соцмережах, зазначили у “Чесно”.


Члени ТСК, показавши посвідчення нардепа, за дорученням комісії, можуть безперешкодно заходити до будь-яких установ незалежно від їхньої форми власності та режиму секретності. Але Тищенко робив це вже не перебуваючи офіційно членом жодної комісії, ідеться у публікації.

Зокрема, у липні минулого року нардеп повідомив, що разом із Нацполіцією викрив ботоферму в одному з київських офісів. Тищенко стверджував, що цю інформацію він дізнався зі звернень громадян у ТСК “Нацресурс”. Окрім того, він регулярно писав про “викриття” колцентрів і ботоферм у різних містах України, а також про перевірки об’єктів інфраструктури в межах роботи вже недійсної ТСК, повідомляють у статті.Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий