У Черкасах в реанімацію з жахливими травмами потрапив онук власників «розплідника» собак

У Черкасах в реанімацію з жахливими травмами потрапив онук власників «розплідника» собак

У Черкасах в лікарню потрапив малий хлопчик з жахливими травмами — дитина знаходиться в реанімації. Медики не можуть оперувати пацієнта 2014 року народження через вкрай важкий стан дитини, розповів директор дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький.


Про це 27 серпня повідомляє місцеве видання «18000«.У клініку потрапив онук власників собак породи алабаї. Раніше чоловік і жінка — дідусь і бабуся постраждалого хлопчика — вже потрапляли в скандал через свій нелегальний «розплідник», коли тварини напали на черкащанку і покусали. Після того інциденту собак через суд вилучили, але, очевидно, ті пізніше завели інших.

У лікарні кажуть, що дитина, яка надійшла до них, невідомо скільки часу до цього лежала без свідомості з гематомою черепної коробки.
«У хлопчика відірвані вуха, немає нижньої губи, частини статевого органу», — розповів Кондрацький.

Медик додав, що дитину через критичний стан не можна навіть транспортувати.

«Все розбалансовано: калій, натрій, білка — нуль», сказав він.

Батьки до хлопчика в лікарню не приходили.

Як поінформував депутат обласної ради Олег Петренко у своєму Facebook, інцидент стався в домогосподарстві біля дитячого парку. Онук перебував у бабусі та дідуся, які розводили собак.

«Прямо зараз в обласній дитячій лікарні після нелюдських тортур і травм медики намагаються врятувати життя хлопчика 2014 року народження.Шансів мало… У нього — страшна гематома головного мозку. Судячи з пролежнів, кілька днів він був без свідомості. Відірвані губи і погризені тваринами вуха, сліди затушених цигарок на тілі», — йдеться в публікації.

За словами Петренка, 24 серпня сторож цього парку чув дитячий крик, і тільки через кілька днів бабуся, у дворі якої й отримала дитина травми, викликала «швидку допомогу».

У Черкасах в реанімацію з жахливими травмами потрапив онук власників "розплідника" собак

Двір У Черкасах, де собаки напали на дитину (фото: 18000.com.ua)

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий