Главная / Новости / Политика / У день інавгурації Зеленського Портнов завдасть страшного удару Порошенку

У день інавгурації Зеленського Портнов завдасть страшного удару Порошенку

Екс-заступник глави адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов Андрій Портнов повернувся в Україну. Про це Портнов повідомив у своєму Telegram-каналі, опублікувавши фото біля автобуса. А вже з завтрашнього дня, тобто з 20 травня, приступає до роботи. Так, політик починає подачу заяв в НАБУ та ДБР про скоєні злочини Петром Порошенком та людьми з його оточення.«Друзі, більше п’яти років я не був у своїй країні. І сьогодні хочу дати впевнений сигнал тисячам людей, що покинули Україну, — пора повертатися», — написав Він.

Політик зазначив, що також пора «будувати і відновлювати».

«Привіт, моя дорога Батьківщино!», — додав Портнов.

У головному фокусі, як заявив екс-заступник глави Адмінстрації президента Януковича — ті зловживання, які викликали найбільший резонанс у суспільстві. Це розкрадання в армії, історія з оборонним замовленням заводу «Кузня на Рибальському» і продажу цього активу за 300 млн доларів, а також панамські офшори п’ятого президента.

Портнов переконаний, що суди задовольнять клопотання прокурорів про взяття під варту Порошенко. При цьому він також вважає необхідним забезпечення арешту майна президента і його активів, у тому числі в офшорній юрисдикції.

Для цього команда Портнова вже провела підготовчу роботу і консультації в Панамі і Великобританії.

Андрій Портнов назвав ряд посадовців із оточення Порошенко, яким також загрожує кримінальне переслідування. Серед них глава його фракції в парламенті Герасимов, голова фракції «Народного Фронту» Максим Бурбак, колишній заступник глави Адміністрації президента Олексій Філатов, нардеп Сергій Пашинський і комерсанти-чиновники з оточення Порошенко.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий