Четверг , Ноябрь 23 2017
Главная / Новости / Мир / У Китаї впав, але не розвалився щойно збудований багатоповерховий будинок

У Китаї впав, але не розвалився щойно збудований багатоповерховий будинок

У Шанхаї (Китай) впав майже побудований 13-поверховий житловий будинок. Дивно, що при цьому будинок не розвалився на частини. В результаті драматичного інциденту загинув один робітник.

Комплекс, будівництво якого знаходилося на етапі внутрішньої обробки і який мали здати в експлуатацію в грудні цього року, «перекинувся» на світанку в суботу, повідомляє Свободная пресса з посиланням на ТСН.

В Китае упал, но не развалился только что построенный многоэтажный дом
В Китае упал, но не развалился только что построенный многоэтажный дом

В Китае упал, но не развалился только что построенный многоэтажный дом

На фотографіях у місцевих ЗМІ видно, що будинок немов «зрізали» з землі. Причини падіння багатоповерхівки з’ясовуються. Експерти припускають, що воно могло статися як через будівництво підземного гаража, так і з-за дощів, які підмили грунт. Крім того, фундамент будинку був розташований на ненадійною грунті — на глинистому березі річки.

Читайте также на NewNews:   Хакеры слили в сеть обнаженные фото самой очаровательной велогонщицы Голландии

Після інциденту з будівельного майданчика були евакуйовані робітники, переселені жителі навколишніх будинків. Як показали екстрені перевірки, незважаючи на падіння будівлі, підземні комунікації району залишилися цілими. Десять сусідніх будинків не пошкоджено.

Після публікації повідомлення про подію громадяни, які вже придбали квартири в будинку, який обрушився, і сусідніх з ним будинків почали масово звертатися за роз’ясненнями в будівельну і ріелторську компанії, вимагаючи гарантій безпеки після вселення.

Читайте новости New News в социальных сетях facebook, twitter

Также читайте


Новости партнеров


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *