Главная / Новости / Общество / У Києві в пунктах вакцинації стоять черги: якими препаратами роблять щеплення. Фоторепортаж

У Києві в пунктах вакцинації стоять черги: якими препаратами роблять щеплення. Фоторепортаж

У Києві, в районі станції метро «Почайна», працюють відразу чотири пункти вакцинації проти COVID-19. Зробити щеплення можна, записавшись на сайті HELSI або в порядку живої черги.Про це повідомив кореспондент OBOZREVATEL. Охочі можуть вибрати самостійно, якою вакциною їм прищеплюватись – Pfizer, AstraZeneca або CoronaVac.Так, один із пунктів вакцинації розташований на третьому поверсі у ТЦ «Епіцентр», що на проспекті Степана Бандери,11. Для зручності шлях до місця позначений розміткою і знайти його не є проблемою. Станом на 15:00 26 жовтня у черзі, щоб зробити щеплення, стояло лише двоє людей, а ще троє уже вакцинувалися.

Читайте также   Біль, сором і бажання захистити дітей: дочка Сніжани Єгорової відхрестилася від слів матері на підтримку Путіна
В "Епіцентрі" черги не було.
Пункт вакцинації легко знайти завдяки інформаційним табличкам.

У супермаркеті Auchan, розташованому на проспекті Бандери, 15, охочих зробити щеплення було значно більше. Станом на 15:30 біля пункту було близько 50 осіб, з яких 30 стояли в живій черзі. До того ж усі, хто прийшов зробити щеплення, були в масках.Кияни у черзі на вакцинацію.
Черги рухаються досить швидко.

Як вдалося дізнатися OBOZREVATEL, у Sport Plaza, розташованому на проспекті Бандери, 20, 26 жовтня прищепилися 100 осіб. При цьому в пункт вакцинації, який працює 11:00 до 16:00, було дві черги – ті, хто прийшов за записом, і ті, хто побачив оголошення на вулиці.

Зробити щеплення може будь-хто.
Пункт вакцинації.

У ТРЦ «Блокбастер» у черзі з охочих зробити щеплення станом на 16:00 стояло близько 30 осіб. Незважаючи на те, що уколи робили швидко, між тими, хто прийшов за записом, та тими, хто просто захотів вакцинуватися, побачивши пункт, виникали сварки.

Читайте также   В Україні скоротили строк дії COVID-сертифікатів
У чергах інколи виникали суперечки між відвідувачами.
Відвідувачі можуть вибрати вакцину.

Варто зазначити, що більшість відвідувачів ТРЦ перебували усередині будівлі без масок.

Пункти вакцинації знаходяться у ТРЦ та супермаркетах.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий