У Маріуполі окупанти замітають сліди: бригади зачистки почали спалювати тіла загиблих українців

У Маріуполі окупанти замітають сліди: бригади зачистки почали спалювати тіла загиблих українців

Російські вбивці з путінської армії замітають сліди власних злочинів у Маріуполі. У місті почали працювати мобільні крематорії, в яких спалюють тіла вбитих мирних жителів.
Тиждень тому за найскромнішими підрахунками кількість вбитих РФ маріупольців оцінювалася у понад 5 тисяч загиблих. Про це повідомили у Маріупольській міській раді.


Налякані шаленим міжнародним розголосом власних злочинів у Бучі на Київщині, окупанти вирішили не повторювати старих «помилок» — і знищують свідчення скоєних масових вбивств у Маріуполі.

«У Маріуполі запрацювали російські мобільні крематорії. Вище керівництво РФнаказало знищити будь-які свідоцтва злочинів своєї армії в Маріуполі. Тиждень тому обережні оцінки вказували на 5 тисяч загиблих. Але з огляду на розміри міста, катастрофічні руйнування, тривалість блокади та жорсткий спротив, жертвами окупантів могли стати десятки тисяч цивільних маріупольців», — зазначили у мерії зруйнованого окупантами міста.
Саме намаганнями приховати геноцид у Маріуполі і пояснюють у міськраді зволікання РФ з дозволом на роботу рятувальних місій з Туреччини та інших країн та міжнародних організацій. Росія не хоче, аби рятувальники, які прибудуть у місто для порятунку та повної евакуації людей зі знищеного Маріуполя, побачили те, що там накоїли путінські головорізи.

Паралельно зі знищенням тіл вбитих маріупольців, окупанти зайняті пошуком потенційних свідків своїх злочинів — на них чекатимуть фільтраційні табори або фізичне знищення.

«Всю брудну роботу росіяни залишили для колаборантів. Очевидці повідомляють, що рашисти залучили до спеціальних бригад зачистки місцевих та терористів «ДНР». Вони збирають та спалюють тіла замордованих та вбитих в результаті російського вторгнення жителів Маріуполя. Координує роботу цих груп беспосередньо самопроголошений мер-колабораціоніст Костянтин Іващенко (самопроголошений «мер». – Ред). Багато років він з поплічниками неодноразово намагався захопити владу, але врешті-решт йому вдалося стати хіба що директором маріупольского крематорію», – пишуть у мерії міста.

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко зазначив: те, що зробили з містом рашисти – перевершило їхні злодіяння у Чечні або Алеппо.

«Масштабів трагедії в Маріуполі світ не бачив від часів існування концтаборів нацистів. Рашисти перетворили все наше місто на табір смерті. Нажаль, моторошна аналогія отримує все більше підтверджень. Це вже не Чечня чи Алеппо. Це новий Освенцим та Майданек. Світ має допомогти покарати путінських нелюдів», – сказав Бойченко.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий