«У нас будуть круті відносини»: Зеленський розповів про перші результати в ООН

«У нас будуть круті відносини»: Зеленський розповів про перші результати в ООН

Президент України Володимир Зеленський прокоментував перші зустрічі зі світовими лідерами на полях Генеральної асамблеї ООН у вівторок, 24 вересня.
Відповідне відео опублікувала в Facebook пресслужба Офісу президента (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).


«Найголовніше, що говорять, що не забувають про Україну, що нова влада. Всі підтримують. До речі, багато хто знає, до речі, про наші нові закони. Я був вражений. Всі наголошують, що у нас дуже енергійні хлопці та дівчата. Що у нас з’явилися дівчата – про це всі говорять. Всі вітають з перемогою. І на парламенських виборах теж», – розповів глава держави.

Зеленський розповів про перші результати в ООН
«Кажуть, що, дійсно, ми бачимо реформування. Нас підтримують. Відносно санкційної політики ми зустрічі проводимо. Всі щасливі, що повернулися наші полонені, наші моряки. Ніхто не розуміє, як це трапилося, але всі раді», – додав він.

За словами Зеленського, всі чекають його зустрічі з американським президентом Дональдом Трампом. «Найголовніше – ми повинні розуміти, щоб Штати підтримували Україну. Не потрібна просто підтримка. Ми відкриті і всі готові підтримати», – підсумував президент.

Зеленський висловив надію, що в України і США в подальшому складуться «круті відносини».

Президент також заявив, що хоче, щоб лідери приїжджали в Україну. За його словами, всі чекають на запрошення.

«Потрібно вірити, перш за все, не словам, а очам. Тож я бажаю, всіх запрошуємо, і всі хочуть, до речі, всі чекають від нас запрошення, і як тільки я питаю, чи не хочуть вони приїхати до нас, то все із задоволенням. І я думаю, що у нас у найближчий рік, у найближчі два роки будуть такі гучні візити, американських, європейських лідерів. Всім ласкаво просимо», – зазначив він.

Як пройшов перший день Генасамблеї ООН

Зеленський вже в перший день провів кілька важливих зустрічей.

Президент поспілкувався з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом і розповів про подальшу співпрацю з Альянсом.

Також Зеленський поговорив із прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конте. Вони обговорили інвестиційну політику і зійшлися на думці, що санкції проти Росії повинні бути продовжені.

Глава України зустрівся з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Головною темою їх розмови стала ситуація на Донбасі. Меркель висловила повну підтримку Україні.

Зеленський також провів зустріч із президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим.

«Глави держав обговорили широке коло питань двостороннього співробітництва. Володимир Зеленський запросив Касима-Жомарта Токаєва відвідати Україну», – повідомили в ОП.

Президент Франції Еммануель Макрон на Генасамблеї ООН відзначив певний прогрес у російсько-українському конфлікті і анонсував швидку зустріч у «нормандському форматі».

Як по

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий