У поїзді «Укрзалізниці» ледь не зґвалтували жінку: їй вдалося втекти, але очевидці були незадоволені «шумом»

У поїзді «Укрзалізниці» ледь не зґвалтували жінку: їй вдалося втекти, але очевидці були незадоволені «шумом»

Українка Надія Кушнір розповіла, що її намагалися зґвалтувати в поїзді. Їй вдалося уникнути насильства, а чоловік заперечував приставання.
Про це дівчина написала в Facebook. Інцидент трапився в ніч на 29 вересня. Вона разом із незнайомим чоловіком їхала у СВ-вагоні.


«Спочатку чувак втирав якусь маячню, показував дружину і дитину, тоді взагалі роздягнувся і моєю рукою намагався мені показати відсутність у себе пупка», – писала Кушнір.

Надія Кушнір

Вона зазначила, що сама не знає, чого відразу не покинула купе. З її слів, чоловік називав її «нікчемою».«Я розвернулася до стінки, він зачинив двері, стягнувши з мене ковдру, сам встав на коліна і намагався розставити мені ноги і ліз цілуватися і цілувати», – згадувала дівчина.

Кушнір додала, що після такого почала кричати і, схопивши речі, побігла до провідниці. Після цього її переселили в купе до іншого чоловіка, який їхав сам.

Коли прибув начальник поїзда, «ґвалтівник» сказав, що він нібито хропів у купе, тому дівчина і втекла від нього.

Надія Кушнір сказала, що її намагалися зґвалтувати

«Хоча інші сусідні СВ-купе чули мій крик, але всі висловили тільки своє обурення шумом», – додала вона.

Кушнір прокоментувала «втішні» слова, які почула після інциденту, мовляв у її випадку залишилося тільки додати, що вона «була відверто вдягнена» в широкі штани і чоловіче худі і цим «спровокувала» нападника.

«Чесно кажучи, мене досі трясе і нудить, і я всю ніч не могла навіть вийти в туалет, тому що боялася вийти з купе. Благо мене забрали з поїзда і довезли додому, і я жива здорова», – підсумувала вона.

Пост Надії Кушнір
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий