У Путіна пригрозили Україні наступом на Донбасі, якщо Київ піде на відвойовування своїх територій

У Путіна пригрозили Україні наступом на Донбасі, якщо Київ піде на відвойовування своїх територій

Якщо Україна піде в наступ на Донбасі, це матиме для неї руйнівні наслідки. Повномасштабні військові дії з відвоювання своїх територій стануть для України «початком кінця».
Про це заявив заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро Козак в інтерв’ю Politique Internationale. Текст розмови опублікував сайті посольства Росії у Франції.


Журналіст нагадав Козаку його слова про те, що перехід Києва до повномасштабних військових дій на Донбасі стане для України «початком кінця». Таку заяву заступник керівника адміністрації Путіна зробив у квітні цього року. Журналіст попросив пояснити, що він мав на увазі.

«Я глибоко переконаний, що спроби вирішити конфлікт на Донбасі військовим шляхом матимуть руйнівні наслідки для України. І причиною таких наслідків буде не зовнішнє втручання, а внутрішньополітична ситуація в Україні», – заявив Козак.
Як аргумент Козак навів результати президентських та парламентських виборів в Україні у 2019 році, коли до влади прийшли політичні сили, які виступали за припинення війни мирним шляхом.

«Розчарування у владі і глибокий розкол в суспільстві будуть руйнівними для України. Ще одну «Революцію Гідності» Україна навряд чи зможе пережити. Саме в цьому сенсі ті, хто виношує мілітаристські плани, «грають із сірниками на пороховій бочці», – заявив заступник керівника адміністрації Путіна.

За словами Козака, в разі «нападу України на Донбас» Росія це розцінить, як геноцид і стане на «захист» його жителів.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий