У Росії офіційно назвали цілі «другої фази» війни в Україні

У Росії офіційно назвали цілі «другої фази» війни в Україні
Росія відкрито заявила, що хоче захопити Донбас та південні регіони України та створити сухопутний коридор до Криму. Звідти вони мають намір бити по Збройних силах України та українських територіях.


Також захоплення південних регіонів зв’яже РФ із окупованим Придністров’ям. Про це пише державне пропагандистське агентство ТАРС.

«Російська армія під час другого етапу спецоперації має встановити повний контроль над Донбасом, повідомляє заступник командувача Центрального військового округу. Контроль над Донбасом дозволить створити сухопутний коридор у Крим і впливати на життєво важливі об’єкти ЗСУ, додав він», – пишуть пропагандисти.Захоплення південних українських регіонів, що відкрито заявляють російські окупанти, також забезпечить РФ «ще один вихід у Придністров’я, де Кремль «помітив» «факти утисків російськомовного населення».

Фактично агресор відкинув колишні брехливі тези про «порятунок українців» та про «допомогу жителям Донбасу». Рашистська Федерація намагається знищити Україну та забрати якщо не всі, то хоч би частину українських територій. Адже на своїй 1/7 частині суші, де в окремих регіонах густота населення становить 1 особу на кілька кілометрів, росіянам «затісно».

Окупанти відкрито заявили, що мета їхнього вторгнення - захоплення українських територій, а не "допомога" або "визволення", як вони брехали раніше

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий