Главная / Новости / Мир / У Росії п’яні підлітки до напівсмерті побили лікарів, які надали допомогу їх товаришу (відео)

У Росії п’яні підлітки до напівсмерті побили лікарів, які надали допомогу їх товаришу (відео)Все сталося ще в ніч на 24 січня в приймальному відділенні лікарні №2, куди прийшли з кафе молоді люди, одному з яких стало погано. Медики діагностували у 20-річного пацієнта отруєння і поставили крапельницю. Після процедури парубок став грубіянити і сипати погрозами, а потім кілька разів сильно вдарив анестезіолога.На місце підбігли троє знайомих пацієнта, серед яких виявився 16-річний юнак. Вбігши в кабінет, компанія побила лікаря і медсестру, а також завідувача реанімаційним відділенням.

В результаті бійки анестезіолог потрапив на лікарняне ліжко з черепно-мозковою травмою, а бешкетники пішли далі святкувати.

Через кілька годин вся компанія була затримана. Ще через кілька тижнів за фактом того, що сталося було порушено кримінальну справу про умисне заподіяння середньої тяжкості шкоди здоров’ю групою осіб з хуліганських спонукань. Зловмисникам загрожує до п’яти років в’язниці, але слідство не виключає, що справу може бути перекваліфіковано на більш тяжку статтю, відзначили в СКР.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram