Главная / Новости / Мир / У Росії студента посадили на два роки за диплом на тему екстремізму

У Росії студента посадили на два роки за диплом на тему екстремізмуУ Старому Осколі Бєлгородської області Росії студента економіко-правового інституту засудили до двох з половиною років колонії-поселення за репости екстремістських матеріалів.

Співробітники ФСБ знайшли на його стіні в соцмережі два пости про комуністів і євреїв. Також він опублікував два записи з фразами Максима Базильова — голови забороненої в РФ організації «Слов’янський союз», повідомляє «Эхо Москвы».24-річний Олександр Крузе стверджує, що записи були потрібні йому для написання дипломної роботи.

Батько засудженого пояснив, що син розміщував статті, щоб привернути увагу неонацистів до своєї сторінки, після чого починав їх досліджувати, «представившись різними психотипами». Зокрема, для цього він використовував різні акаунти. За заявою засудженого, слідство і суд не розглянули той факт, що на його сторінці було багато публікацій про жахи нацизму, повідомляє телеканал 360. Факт написання диплома на тему екстремізму також «туди не увійшов».

Читайте также на NewNews:   В Москве в новогоднюю ночь обрушился пешеходный мост: есть пострадавшие, - ВИДЕО

Крім реального терміну, у вироку вказана заборона на публікацію в мережі будь-яких матеріалів упродовж півтора року. Крузе засудили за статтею 282 КК РФ (розпалювання ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності).

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram