У Росії висунули дві вимоги Україні й заявили, що Зеленський «повинен» їх виконати

У Росії висунули дві вимоги Україні й заявили, що Зеленський «повинен» їх виконати

У Росії висунули дві вимоги до президента України Володимира Зеленського. Серед них – відмова України від Криму й курсу на вступ до НАТО та «відведення військ» від ОРДЛО.
Ці вимоги, які Зеленський «повинен виконати негайно», озвучив речник Держдуми РФ В’ячеслав Володін. Про це повідомляють пропагандисти кремлівського «РІА Новини».


На думку Володіна, Зеленський негайно зобов’язаний виконати ультиматуми Кремля, якщо він «думає про громадян України». На думку майбутнього фігуранта міжнародного трибуналу, мешканцям України дуже заважає український Крим та Донбас, а також можливість отримати захист від Росії, вступивши до НАТО й посиливши свою власну армію.

«Перше. Відвести війська з території «Донецької та Луганської народних республік». Друге. Фіксувати на договірній основі зобов’язання щодо визнання Криму та позаблокового статусу України, а також щодо денацифікації та демілітаризації країни», – марить Володін.
Він також переконаний, що Зеленський «хоче виграти час», коли каже, що Україна досі не відмовилася від спроб припинити війну шляхом переговорів – цей час, каже Володін, використовується, щоб отримати «військову допомогу від НАТО».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий