Май 23, 2018
Главная / Новости / Общество / У скандальній справі патрульної поліцейської, якій стало погано на вулиці, помічені прикрі недоречності. Фотофакт

У скандальній справі патрульної поліцейської, якій стало погано на вулиці, помічені прикрі недоречності. Фотофакт

Соцмережі облетіло відео, на якому Олександра Корнєєва, співробітниця патрульної поліції Дніпра, перебуває в неадекватному стані, нібито під впливом наркотичних речовин.

Скандальний ролик з ненормативною лексикою на адресу поліцейської, виклав на своїй сторінці у Фейсбуці голова обласного підрозділу «Дорожній контроль Україна» Микола Кривошеєв.

Обережно! Ненормативна лексика!

Після перегляду ролика, думки користувачів інтернету розійшлися. Однак більшість все ж стала докоряти авторів у тому, що вони не викликали дівчині швидку, адже на відео видно, що вона не в собі.

Патрульна поліція на своїй офіційній сторінці в Фейсбук спростувала всі звинувачення:

«Щоб виключити всілякі домисли про стан дівчини, в спеціальному медичному закладі провели відповідний аналіз. Результат аналізу на алкогольні, наркотичне сп’яніння, а також вплив лікарських препаратів — негативний.» — йдеться в повідомленні прес-служби НПУ

Читайте также на NewNews:   В Украине переименуют две области

До речі, вчора ісходник скандального відео автори видалили. Проте його вже встигли розтиражувати по соцмережам.

Колеги Олександри Корнєєвої розповідають, що нічого поганого за нею ніколи не спостерігали. Кажуть, дівчині, швидше за все, стало погано через напружений графік роботи, викликаного приїздом міністра МВС Арсена Авакова.

У це можна повірити, якщо б не факт, який дуже кидається в очі: на відео поліцейська представилася Олександрою Корнєєвою, а поліція намагається довести її чистоту від наркотиків папірцем з лікарні, виданим якійсь Тетяні.

В скандальном деле патрульной полицейской, которой стало плохо на улице, замечены досадные несостыковки. Фотофакт
Источник:  infokava
Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в TelegramДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *