У США не виключили військову участь у конфлікті Росії та України: названо умову

У США не виключили військову участь у конфлікті Росії та України: названо умову

Постійна представниця США при ООН Лінда Томас-Грінфілд не відкинула, що Штати можуть взяти участь у російсько-українському конфлікті у разі вторгнення РФ до нашої країни. Вона зазначила, що йдеться саме про військові заходи.
Про це Томас-Грінфілд заявила в інтерв’ю молдовському телеканалу Jurnal TV. Вона пригрозила, що у разі нападу Росії на Україну США «відповідатимуть агресивно».


«Безумовно. Ми вже заявляли, що стосовно нашої відповіді ми нічого не виключаємо з порядку денного», – сказала вона.

Водночас представниця американської сторони наголосила, що у Вашингтоні розраховують на те, що Москва все ж таки піде на деескалацію ситуації біля українського кордону та дипломатичне вирішення конфлікту.Лінда Томас-Грінфілд додала, що Штати уважно відстежують плани дій країни-агресора РФ. Зокрема там припускають, що Росія може напасти на Україну з боку невизнаного Придністров’я.

«Ми стежимо за кожним кордоном і взаємодіємо з усіма сусідами України, щоб допомогти їм підготуватися до будь-яких дій, які можуть надходити з боку Росії», – резюмувала постпред США.

Вона також нагадала, що з 2014 року США передали Україні військову допомогу для забезпечення безпеки в нашій країні на понад 2,7 млрд доларів.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий