Главная / Новости / Происшествие / У Вінниці 2 неповнолітніх дівчаток втекли з центру реабілітації

У Вінниці 2 неповнолітніх дівчаток втекли з центру реабілітаціїПоліцейські розшукали двох неповнолітніх дівчаток, які 16 квітня близько 15 години після відвідування школи не повернулися до Жмеринського центру реабілітації дітей.Близько першої години ночі до Жмеринського відділу поліції звернулась педагог місцевого центру реабілітації дітей з заявою про зникнення двох дівчаток віком 14 та 15 років. Обидві дитини з проблемних сімей. Одна з дівчаток — 15 – річна вінничанка дев’ять разів розшукувалась поліцією через уходи з дому та небажання жити з матір’ю.

Читайте также на NewNews:   Таинственное отравление в Киеве: сына спасти не удалось, отец в больнице — использовался шпионский яд

За словами начальника відділу ювенальної превенції Людмили Кузнєцової, розшукали втікачок працівники карного розшуку 17 квітня близько 13 години в різних частинах м. Вінниці .

Після профілактичної бесіди працівників ювенальної превенції неповнолітніх повернуть до реабілітаційного центру, повідомили в прес-службі поліції.

В цьому році  вінницькі поліцейські розшукали 52 дитини, які з різних причин покинули місце проживання.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram