Главная / Новости / Политика / У Зеленського прокоментували розвал коаліції

У Зеленського прокоментували розвал коаліції

У команді новообраного президента Володимира Зеленського вважають, що коаліції в українському парламенті не було уже давно, проте все ще сподіваються на злагоджену роботу Верховної Ради у наступні 6 місяців.Про це в коментарі «Українській правді» розповів радник Зеленського Дмитро Разумков.«Хіба вона (коаліція – УП) була?», — відреагував Разумков на питання про розпад коаліції.

За його словами, «маємо те, що маємо» і команда президента сподівається на злагоджену і ефективну роботу ВР до осінніх виборів.

Читайте также   Рада ухвалила держбюджет на 2022 рік


Разумков додав, що висловлює власну позицію і позицію нардепів, які в розмові з ним підтверджували, що фактично коаліції немає.

Водночас він наголосив, що не вповноважений коментувати юридичну складову розпаду більшості у ВР.

Представник команди Зеленського запевнив, що «ситуація 17 травня нічим не відрізняється від ситуації 15 травня».

У прес-службі новообраного президента вважають, що «коаліції не існує вже три роки – з того часу, як її залишили фракції «Самопомочі», «Батьківщини» та Радикальної партії Олега Ляшка».

Читайте также   Ми нація, яку не можна підкорити навіть голодом, – Зеленський вшанував пам'ять загиблих

«Нинішня гра у парламенті – чергове свідчення того, що депутатам байдуже до людей, які їх обрали. Подовжити своє безтурботне існування для них важливіше», — повідомили у Зеленського.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий