У ЗСУ розкрили особу легендарного «Привида Києва»: ким виявився український супер-герой

У ЗСУ розкрили особу легендарного «Привида Києва»: ким виявився український супер-герой

Командування Повітряних Сил ЗСУ розповіли про особу легендарного «Привида Києва». Супергероєм виявились всі пілоти 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил.
Водночас льотчик Степан Тарабалка, якого в Україні вважали «Привидом Києва», насправді не збивав 40 літаків, про що ходили численні чутки. Тарабалка загинув 13 березня 2022 року в повітряному бою з російськими окупантами.


Про це йдеться у Фейсбуці командування Повітряних Сил ЗСУ.

«Герой України Степан Тарабалка НЕ «Привид Києва» і він НЕ збив 40 літаків. 13 березня 2022 року майор Степан Тарабалка героїчно загинув у повітряному бою з переважаючими силами російських окупантів», — наголосили у Повітряних силах ЗСУ.Українські захисники кажуть, що насправді «привид Києва» — це збірний образ усіх пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ.

«Привид Києва – це супергерой-легенда, чию постать створили українці! Це швидше збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил, які захищають небо столиці. Які раптово з’являються там, де їх не чекають!» — кажуть в командуванні.

Крім того, у Повітряних силах спростували й інші фейки, які активно ширяться Україною. Так, виявилося, що військові льотчики поки не навчаються за кордоном на F-16, як би нам усім цього не хотілося».

До того ж, американські бомбардувальники теж не літають над Україною.

«Зберігайте спокій та користуйтесь офіційними джерелами інформації», — вкотре наголосили військові.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий