«Україна більше ніколи не буде жертвою!» Зеленський звернувся до студентів вишів США

«Україна більше ніколи не буде жертвою!» Зеленський звернувся до студентів вишів США

Президент України Володимир Зеленський виступив перед американськими студентами. Він поговорив із ними про війну в Україні, боротьбу за свободу та вільний вибір.
Зустріч відбулася 16 травня в онлайн-режимі. На ній лідер країни підкреслив, що зараз Росія намагається позбавити сусідній народ державності, тим самим створивши прецедент для всіх інших агресорів. При цьому Україна дає відсіч, щоб у майбутньому світ не стикався з такою проблемою. Щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця.


Звернення Зеленського до американських студентів.

«Наша держава більше ніколи не буде жертвою. Не буде просто спостерігачем за життям – зокрема й своїм життям. Ми можемо, хочемо і будемо субʼєктами в житті. Ось звідки наша сила, наше потужне прагнення до свободи, яку ми виборюємо для себе», – запевнив Зеленський.

На його думку, дуже важливо визначити для себе, якою людиною ти хочеш бути. «Коли одного дня вирішуєш, що маєш бути господарем свого життя, ти потім завжди залишаєшся з цією силою і шукаєш, що робити», – констатує він.Президент підкреслює, що світ по-різному реагує на війну в Україні. І поки одні держави намагаються залишитися осторонь цього питання, інші роблять усе можливе, щоб захистити свободу.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий