Україна відродиться як центр Київської цивілізації: правозахисник дав прогноз, коли закінчиться війна

Україна відродиться як центр Київської цивілізації: правозахисник дав прогноз, коли закінчиться війна

Остаточна перемога українців над «рускім міром» настане не лише перемоги у фактичній війні з РФ, а коли її народ відмовиться від своїх претензій на нашу державу. Тоді Україна відродиться як центр Київської цивілізації.
Перед цим росіяни мають пережити катарсис, подібний тому, що й німці після падіння нацистського режиму. На такий нюанс вказав дисидент, правозахисник, публіцист і релігієзнавець Мирослав Маринович в ефірі програми «Нічна варта» на «1+1».


«Я хочу вірити, що озвучені сьогодні багатьма людьми паралелі між нацистським і путінським, рашистським режимом є справедливі. Німецький народ 1943-44 років ще був цілковито переконаний, що він іде правильним шляхом. А денацифікація його умів почалася вже після катастрофи, якої зазнав нацистський уряд», – зазначив фахівець.

Разом із тим уточнив, що це відбулося не одразу – минуло ще добре десятиліття, перш ніж народ Німеччини почав усвідомлювати цю катастрофу.
На думку Мариновича, той самий шлях має пройти і Росія. Він висловив переконання: якщо російський народ цього не зробить, то просто зникне, а якщо переживе катарсис – виборе собі право на існування.

Маринович переконаний, що Україна переможе "рускій мір"

«Тоді, я впевнений, оця війна за Київ уже закінчиться. Ця катастрофа, яку переживає російський народ і Росія, закінчиться й Україна відновиться як центр своєї Київської цивілізації», – наголосив український правозахисник.

Він також заявив, що весь російській режим має бути ліквідований для того, щоб зерна «руского міра» перестали бути в землі.

«Цей режим має бути засуджений на відповідному трибуналі», – підкреслив Маринович.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий