Україна завоювала третю медаль на Олімпіаді-2020

Україна завоювала третю медаль на Олімпіаді-2020

Українці Олена Костевич і Олег Омельчук виграли втішний фінал на турнірі зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів у міксті. У протистоянні за «бронзу» наші співвітчизники перевершили суперників із Сербії з рахунком 16:12.
Поєдинок проходив у напруженій боротьбі та розпочався з переваги Костевич і Омельчука. Після того, як українські стрільці повели 6:2, тренеру балканської збірної довелося брати тайм-аут.


Втішний фінал розпочався з переваги українців

Це відразу ж подіяло та призвело до того, що Зорана Арунович і Дамір Мікеч наздогнали наших співвітчизників (6:6). Наступну паузу довелося брати вже наставнику української команди, оскільки його підопічні програли три раунди поспіль і пропустили сербів уперед.

Олена Костевич

Підказки допомогли Костевич і Омельчуку знову захопити лідерство та більше його не відпускати. Представники нашої країни могли закривати партію ще за рахунку 14:10, але дозволили суперникам виграти ще один раунд.
Костевич і Омельчук краще провели кінцівку протистояння
Олена Костевич і Олег Омельчук вітають одне одного
Тренер обійняв Олега Омельчука
Тренер привітав Олену Костевич

Відзначимо, що Олена та Олег пройшли два раунди кваліфікації, перш ніж вийти у втішний фінал. На другому етапі відбору вони посіли третє місце з такою ж кількістю очок, що і спортсмени з Олімпійського комітету Росії (ОКР), але в протистоянні за «золото» потрапили останні, оскільки мали більше влучань у «десятку».

Ця Олімпіада стала шостою поспіль, на якій Україні вдалося завоювати нагороду в стрілецьких видах спорту.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий