Українці бурхливо відреагували на слова Горуни, який встав на захист Магучіх після фото з росіянкою

Українці бурхливо відреагували на слова Горуни, який встав на захист Магучіх після фото з росіянкою

Українські користувачі Facebook залишилися вкрай незадоволені словами бронзового призера Олімпіади в Токіо Станіслава Горуни, який став на захист легкоатлетки Ярослави Магучіх після того, як вона сфотографувалася в обнімку з російською колегою Марією Ласіцкене. Під постом каратиста в соціальній мережі на момент публікації новини було залишено більш ніж 2,5 тисячі коментарів.
Наші співвітчизники написали Горуні про те, що спорт не може залишатися поза політикою, оскільки на території України йде війна з Росією, в результаті якої загинуло вже безліч людей, а спортсмени – обличчя країни під час великих міжнародних змагань. Також йому нагадали про те, що Ласіцкене є довіреною особою президента РФ Володимира Путіна.


Горуні написали, що його мозок поза розумом
Користувачі обурилися словами Горуни
Під постом Горуни зібралося безліч незадоволених користувачів

Деякі користувачі також поставили за приклад Магучіх грузинського борця Лашу Шавдатуашвілі, який відзначився характерним жестом після перемоги в бронзовому фіналі над росіянином Денисом Ярцевим на ОІ-2016. Уклавши суперника на лопатки в бою, який проходив 8 серпня 2016 року, в дату початку грузинсько-російської війни в 2008-му, Шавдатуашівілі вказав на прапор своєї країни у себе на грудях, а потім на переможеного Ярцева.

Шавдатуашвілі після перемоги над росіянином на ОІ 2016
Нагадаємо, що Магучіх завоювала «бронзу» на змаганні зі стрибків у висоту на Олімпіаді в Токіо, а Ласіцкене – «золото». Після церемонії нагородження спортсменки сфотографувалися з прапорами Олімпійського комітету Росії (ОКР) і України.

Ласіцкене і Магучіх

Це викликало бурхливу реакцію в нашій країні. А заступник міністра оборони Ганна Маляр заявила, що збирається зустрітися з Ярославою, яка є молодшим лейтенантом Збройних сил України, й обговорити її поведінку.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий