«Українці б’ються, як звірі»: полонений російський окупант розповів про втрати РФ в Україні. Відео

«Українці б’ються, як звірі»: полонений російський окупант розповів про втрати РФ в Україні. Відео

Російський солдат строкової служби Олександр Морозов, який потрапив у полон, тікаючи з території України назад до РФ, заявив: ЗСУ «б’ються, як звірі». Водночас армія країни-агресора зазнає великих втрат і програє у війні.Надійне джерело новин про війну — підпишись на наш Telegram.


Із відповідними заявами окупант виступив на брифінгу 14 березня. Він транслювався на YouTube-каналі МВС України (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).21-річний Морозов повідомив, що він та його товариші по службі зайшли в Україну під місто Ромни (Сумська область). Мамі хлопця вдалося домовитися з військовим начальством у Росії, щоби сина забрали з української території додому.

За Морозовим в Україну приїхав високопоставлений військовий, але поверненню групи до РФ завадили українські захисники. Олександра у підсумку узяли в полон.
Військовополонений Олександр Морозов

«Товариші українці – вони сильний народ. Вони б’ються, як звірі. Їхня авіація… вони просто розбивають наші колони в пух і в прах«, – заявив військовополонений на брифінгу.

Із російської сторони, як наголосив він, дуже багато втрат: і в техніці, і в особовому складі.

Судячи з усього, солдат усвідомив, що російська армія вчиняє воєнні злочини, вбиває мирне населення.

«Тут гинуть люди просто через якогось Путіна, який бреше. Який сказав на весь світ, що тут немає строковиків – але ось ми тут сидимо, п’ять осіб. П’ятеро людей строковиків, які просто хочуть потрапити додому», – заявив окупант.

Також він додав, що йому соромно й що він просить вибачення у всіх жителів України.

Повний запис брифінгу з окупантами:

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий