Главная / Новости / Экономика / Українці отримали підозрілі платіжки: що сталося і кому платити

Українці отримали підозрілі платіжки: що сталося і кому платитиУкраїнці, які проживають в Києві, отримали платіжні квитанції – рахунки за електроенергію – з реквізитами ПАТ “ДТЕК Київські Електромережі”

Відзначимо, з 1 березня саме ця компанія в якості правонаступника “Київенерго” буде надавати послуги з постачання та розподілу електроенергії.

“ДТЕК Київські Електромережі” починає роботу в рамках поділу “Київенерго”, яке передбачає Закон “Про ринок електричної енергії”. Це чисто технічний фактор, тариф на електроенергію при цьому не змінюється.Відомо, що нова компанія буде поєднувати функції з розподілу і постачання електроенергії до листопада 2018 року. Після цього функція поставки, відповідно до вимог закону, буде відокремлена.

“Київенерго” при цьому продовжить виконувати діяльність з виробництва теплової і електричної енергії, постачання теплової енергії, гарячого водопостачання і централізованого опалення.

Як повідомляють в “Київенерго”, “ДТЕК Київські Електромережі” надає послуги з раніше підписаним з “Київенерго” договорами, переукладати їх не потрібно. При цьому контакт-центр 1588 і центри обслуговування “Київенерго” продовжує обслуговування всіх клієнтів.

Читайте также на NewNews:   Как военное положение повлияет на экономику Украины

Оплату послуг як і раніше можна здійснювати через особистий кабінет на сайті www.kyivenergo.ua, мобільні додатки, відділення банків і “Укрпошти”. Українці також можуть скористатися послугами електронних платіжних систем.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram