Українці заробляють більше 15 тис. грн. в місяць, тому мu змушені йти на цей крок – Рева

Українці заробляють більше 15 тис. грн. в місяць, тому мu змушені йти на цей крок – Рева

Міністерство соціальної політики зменшить розмір субсидій на оплату житлово-комунального господарства за рахунок змін в порядок розрахунку.
Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева в інтерв’ю виданню Реаліст


Він зазначив, що зараз домогосподарство в середньому платить менше 10% свого сукупного доходу, а деякі сім’ї – навіть менше, ніж до підвищення тарифів.

“Я вважаю, що відсоток оплати повинен бути трошки більше. Але це не означає, що ми будемо міняти формулу. Формулу ми міняти не будемо. А ось розрахункові одиниці ми, звичайно, змінимо. Як? Ми подумаємо. Щоб десь в районі 12-15% домогосподарство платило “, – підкреслив А.Рева.За словами міністра, це питання можуть розглянути вже в цьому році, адже мінімальні зарплати вже підвищили.

“Відсоток кількості одержувачів субсидій буде знижуватися природним чином. При підвищенні доходів відсоток оплати, який формула показує, буде збільшуватися. Коли їхні доходи будуть рости швидше, ніж підвищуватися тарифи, кількість субсідіантов буде зменшуватися. Це природний шлях”, – заявив А.Рева.

Відзначимо, що середній платіж за ЖКГ в січні з урахуванням субсидій для 2-кімн. квартир склав 1100-1500 грн.

Якщо це менше 10% доходу домогосподарств, як стверджує Андрій Рева – виходить, що середній дохід українця зараз становить 11-16 тис. Грн. в міс.

Державна служба статистики повідомляє, що середня зарплата в Україні – 5183 грн.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий