Главная / Новости / Экономика / Українцям дадуть по дві тисячі «на дітей» до 1 вересня: кому саме

Українцям дадуть по дві тисячі «на дітей» до 1 вересня: кому саме

Деякі українські родини зможуть отримати грошову допомогу в розмірі дві тисячі гривень «на дитину» до нового навчального року.Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.Хто саме зможе отримати допомогу?

Мова йде про дітей, що досягли шкільного віку, з багатодітних малозабезпечених родин. Таких дітей наразі в Україні 145 тисяч.Дві тисячі гривень дадуть на кожну дитину з такої родини, яка на 1 серпня 2021-року досягла віку 6 років, але не досягла 18-ти.

Читайте также   Долари забрав ПриватБанк на перевірку: щоб повернути купюру, українцю запропонували їхати в іншу область

Важливо!

Багатодітною в Україні вважається родина, в якій виховується троє і більше дітей до 18 років.

Для оформлення статусу малозабезпеченої родини треба звернутися до районного Управління праці та соціального захисту населення. Там з урахуванням ваших прибутків буде ухвалено рішення, надавати таку допомогу чи ні.

Чи треба додатково звертатися задля отримання 2 тисяч до 1 вересня?

В уряді запевнили, що жодних додаткових звернень робити не потрібно. Органи соціального захисту населення проведуть виплати автоматично.

Читайте также   Газ, електрика та опалення: що буде з тарифами на ЖКГ

«Загальний розмір програми складе 290 млн грн. Ці кошти допоможуть сім’ям зібрати дітей до школи та купити необхідні речі», — додав голова уряду.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий