Українцям пояснили, як працюватиме транспорт під час посиленого карантину

Українцям пояснили, як працюватиме транспорт під час посиленого карантину

Транспорт в Україні під час посиленого карантину працюватиме для всіх, але для співробітників діятимуть нові правила.
Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час прес-конференції.


Правила проїзду

Головна умова для роботи співробітників транспорту в «червоній» зоні буде вакцинація.

«Що стосується транспорту, звичайно ми будемо ставити вимогу — вакцинація водіїв і працівників транспорту. Тобто тут підхід буде до всіх справедливий і однаковий. Колективи повинні бути вакциновані. У «жовтій» зоні — мінімум одна доза вакцини, в «червоній» зоні — мінімум дві дози вакцини», — заявив Шмигаль.Пасажири повинні бути в масках і дотримуватися соціальної дистанції. Ковід-сертифікат в транспорті вам не знадобиться.

«Звичайно, в громадському транспорті вимагати сертифікати — це недоцільно. Як в метро можна вимагати у пасажирів, яких йде великий потік в годину пік. Тому масочний режим і вакцинація працівників громадського транспорту. Це ті вимоги, які будуть обов’язковими», — зазначив він.

Закривати транспорт не планують

Уряд не планує робити жорсткий локдаун, залишається адаптивний карантин.

«Я ще раз повторюю, наша мета — захистити людей. При цьому не втручаючись в економіку, не роблячи жорсткого локдауну. Адаптивний карантин залишається адаптивним, як він і був. Тобто основні параметри адаптивного карантину в постанові залишаються, вони будуть діяти. Але він буде полегшений для тих колективів, які пройдуть курси вакцинації», — резюмував Шмигаль.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий